Coursebook: Get 200!english-portal

Get 200. Book 2. Audio

Subsection: Get 200!

File:

Description: Учебник выложен в ознакомительных целях. Запрещено коммерческое использование данного материала без согласия авторов. Рекомендую приобрести данный учебник.
Це унікальний підручник, який повністю відповідає вимогам державних програм з англійської мови для учнів 10-11 класів та допомагає підготувати до ЗНО та ДПА. Завдання у підручнику двох рівнів складності, що забезпечує диференційований підхід до учнів з різними навчальними можливостями. Кожен підручник містить понад 100 тренувальних вправ. Підручник розроблено за запитом представництва Macmillan Education в Україні командою провідних авторів видавництва.

В связи с обращением правообладателей скачивание учебника невозможно. Приносим свои извинения за неудобства!

Because of the appeal of the copyright holders, downloading the textbook is impossible. We apologize for the inconvenience!

`


Материал выложен в ознакомительных целях. Запрещено коммерческое использование данного материала без согласия авторов. Рекомендую приобрести данный материал.
Material posted for informational purposes. Commercial use of this material is prohibited without the consent of the authors. I recommend to purchase this material